Sedačky 

Prohlédněte si nabídku exkluzivních sedacích souprav a samotných pohovek. Na množství sedaček vám garantuji až 10 letou záruku na konstrukci. Užijte si unikátní, a svěží design sedaček prodávaných a určených pro Nizozemský trh. Hlavní heslo našich sedaček je vysoké pohodlí, komfortní sezení a místo odpočinku. Ochucené špetkou ergonomie a funkčnosti. Abychom uspokojili chutě každého z vás vybrali jsme špičkové látky výhradně z přírodních materiálů z obrovského výběru téměř 300 druhů látek.

Proč sedačky od nábytek mirek?

 • Atraktivní severský design, sledujeme trendy na výstavách v Miláně, Kolíně či Singapore.
 • Obrovský výběr 100% přírodních látek, které jsou velmi příjemné na dotek.
 • Doručení sedačky kdekoli v ČR, symbolická doprava 800 Kč na celou objednávku.

Vážení zákazníci, protože povrch látek nelze na 100% zobrazit v elektronické formě a nastavení Vašeho monitoru může zkreslovat odstín i barvu dekoru, doporučujeme osobní návštěvu na našich provozech kde můžete vidět reálné vzorky. Aktuálně vzorky jsou na provozech. Děkujeme za pochopení.

Sedačky a pohovky

 • Rohové sedačky

  Rohové sedačky dokážou ušetřit spoustu prostoru v jakémkoliv interiéru. Hodí se tam, kde chcete využít maximálně rohové prostory. Pokud požadujete vysokou variabilitu sedačky, zvolte si provedení do rohu. NNabízíme vám výhradně ty nejlepší rohové sedačky, které je možné si koupit v Evropě. Vyberte si sedačku se skandinávským vzorem s unikátním látkamy dostupnými pouze u nás z 100% přírodních materiálů. Nebo rohové sedačky s taliasnkým designem s možností výběru s téměř až 300 druhů látek.

 • Pohovky

  V této kategorií najdete designové pohovky s unikátním vzhledem se skandinávským a italským designem. To nejlepší co je možné dostat v Europe. Zárukou vysoké kvality našich pohovek je nejen mimořádně vysoký komfort a pohodolie, co zabezepečuje vysokelastická výplň ve polštářích. Ale také masivní konstrukce a výběr z téměř 300 druhů látek.

 • Křesla ke sedačkám

  Chybí vám do vašeho obývacího pokoje elegantní doplněk? Vyberte si z nabídky našich stylových křesel určených ke sedací soupravy, množství z nich je přímo do kompletů k sedačkám.

 • Kožené sedačky

  Protože přírodní materiály patří k sobě, zařadili jsme pro mimořádné úspěchy na švýcarském trhu do nabídky kožené sedačky. Naše kožené sedačky jsou vyrobeny s precizností na design a nejvyšší kvalitu. Vybíráme ty nejlepší materiály. Pravá italská kůže, kterou najdete také v prémiových automobilech jako je BMW, Mercedes. Kožené sedačky se snažíme mít všechny skladem proto i naše ceny jsou podstatně nižší než konkurence. Zárukou je prémiová kvalita s označením made for Switzerland kde směřuje až 80% produkce. Vsaďte na tisíce spokojených klientů mezi, které patří i soukromě rezidence ve středisku St. Moritz.

  kozene sedacky

Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek